CENNIK

Konsultacja indywidualna online - ( 1 spotkanie 50 min.)

                                                           - koszt 1 spotkania 150zł

KONSULTACJA

KONSULTACJA INDYWIDUALNA 

może stanowić jednorazową pomoc doraźną lub początek cyklu spotkań psychoterapeutycznych. Celem konsultacji online jest wyodrębnienie obszarów problemowych Klienta, jego kondycji zdrowotnej, sytuacji rodzinnej i aktualnego samopoczucia.

 

Dzięki wstępnej konsultacji możliwe jest wskazanie kierunku do dalszej samodzielnej pracy oraz określenie celów psychoterapii. Klient otrzymuje wsparcie psychologiczne oraz uzyskuje lepszą orientację w naturze problemu poprzez zapoznanie się z opinią specjalisty. Konsultacje psychologiczne on-line przebiegają w atmosferze zrozumienia i całkowitej dyskrecji.

Psychoterapia indywidualna online - ( 1 spotkanie 50 min.)

                                                               - koszt 1 spotkania 150zł

PSYCHOTERAPIA

       

PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA 

polega na odbyciu cyklu sesji terapeutycznych, dokładnie zaplanowanych, skoncentrowanych na aktualnym problemie i ustalonych z Klientem. Celem psychoterapii jest pomoc ludziom w identyfikacji, zrozumieniu i modyfikacji ich systemu przekonań, co bardzo efektywnie podwyższa zadowolenie z życia.

 

Regularne uczestnictwo w sesjach online oraz aktywna postawa wobec zmian pomaga wprowadzać nowe umiejętności do realnego życia, co automatycznie przyspiesza terapię, jednocześnie obniżając jej koszty. Sesje psychoterapeutyczne online odbywają się w bezpiecznej przestrzeni, umożliwiającej swobodne wyrażenie emocji i uczuć.

W celu dokonania płatności proszę o kontakt mailowy w celu otrzymania nr konta.