OPINIE

Bardzo miła i rzeczowa osoba. Widac, ze zajmuje sie czyms, co jest jej pasją. Kontynuuję terapię i już widzę pierwsze efekty :)

Ewa

Ciężko opisać przebieg terapii. Z każdym spotkaniem siła demonow maleje, aż w końcu doświadczasz jasności umysłu. Spotkania pomogły mi w nabraniu wiatru w żagle i obraniu w końcu właściwej drogi. Teraz czuję, że mam na to moc. Polecam serdecznie, choć początek był ciężki i sceptycznie podchodziłam do sprawy.

Kaśka

Bardzo ciężko było podjąć mi decyzję o wizycie u psychologa. Nagle znalazłam się w takim momencie swojego życia, w którym zewsząd otaczał mnie lęk i czułam, że pogrążam się w nim coraz mocniej i mocniej. Nie widziałam nadziei na poprawę. Pani Małgosia pomogła mi nauczyć się rozpoznawać przyczyny tego lęku i udzieliła wielu cennych wskazywać jak ten lęk można oswajać.Terapia, chociaż chwilami niełatwa, dostarczyła mi wielu cennych informacji na temat samej siebie. Wiem, że nadal jest przede mną trochę pracy, ale patrząc z perspektywy czasu na siebie „sprzed terapii” czuję, że razem z Panią Małgosią wykonałyśmy kawał dobrej roboty. Za co jestem bardzo bardzo wdzięczna :)

Aleksandra

Po kilku spotkaniach zdecydowanie polecam! Już po pierwszym spotkaniu czułam ogromną ulgę. Wizyty u psychologa nie należą do łatwych, ale Pani Małgosia bardzo uważnie słucha i nie ocenia, a to bardzo ważne. Jest osobą, przed którą nie mam oporów by się otworzyć. Decyzja o skorzystaniu z pomocy psychologa była bardzo trudna, było mnóstwo obaw, dlatego cieszę się, że trafiłam właśnie do Pani Małgosi.

Asia

Pani psycholog jest bardzo empatyczna, nie ocenia. Zadaje świetne pytania i nie daje rad, tylko wskazuje kierunek, w którym należy eksportować temat, z którym się do niej przyszło. Jest świetnym źródłem wiedzy na temat literatury specjalistycznej, dobrze dobiera zadania do zrealizowania. Mogę ją polecić z czystym sumieniem, ponieważ po każdej wizycie u niej czuję, że odkrywam coś nowego. Nie zawsze jest to miłe, nie zawsze przyjemne, ale zawsze mądre i pełne aha momentów.

Marta

Kiedy człowiek myśli, że wizyta u psychologa nie jest dla niego to po takiej wizycie może dojść do tego, że się mylił. Jest to miejsce gdzie możesz powiedzieć o wszystkim co Cię boli, martwi, smuci, o wszystkim z czym sobie nie radzisz, bez żadnych barier. U Pani Małgosi zostałam wysłuchana, doszłam do takich wniosków, do których sama w domu bym nie doszła nigdy. Sporo w mojej głowie się połączyło i po kilku wizytach mam taki efekt, którego się nie spodziewałam. Odżyłam niesamowicie, zupełnie inaczej patrzę teraz na świat, tylko przez małą zmianę myślenia i kierunku w stronę "Ja". Dwie litery, a tak dużo w życiu mogą zmienić. Po serii spotkań mogę powiedzieć, że jestem w końcu spójna sama ze sobą, szczęśliwa, bardziej asertywna i odczuwam prawdziwy wewnętrzny spokój. Polecam w 300% wizyty u Pani Małgosi.

Daria

Panią Małgosię spotkałam po dziesięciu latach walki z moją chorobą.Uważałam że nikt nie może mi pomóc.Przerażały mnie wyjścia na jakiekolwiek zebrania,wyjście do kościoła,wszędzie tam gdzie byli ludzie i cisza. Wystarczyło kilka rozmów z panią Małgosią. Bardzo ciepła miła osoba która wie jak pomóc.Po terapii stałam się pewniejsza siebie,zaczęłam radzić sobie z lękiem.Staję się lepsza dla siebie oraz zaczęłam się akceptować.Polecam panią Małgosię i bardzo dziękuję za pomoc

Mila

Pani Małgosia to wspaniały, cierpliwy słuchacz, świetny analityk i drogowskaz, którego w życiu potrzebowałam. Otwiera człowieka na niego samego poprzez szacunek do pojmowania świata i emocji, zadając trafne pytania i pozwalając być po prostu sobą. Pokazuje, jak wiele można osiągnąć gdy dotrze się do swojego świata, potrzeb, pragnień, o których często zapominamy. Jest ciepłą, otwartą osobą, z którą rozmawia się jak z najlepszym przyjacielem. Daje poczucie bezpieczeństwa i wsparcia. Od pierwszego spotkania jest niezwykle uważna i konkretna. Po latach różnych zakrętów i różnych terapii dzięki tym spotkaniom buduję poczucie własnej wartości, zaczynam być sobą i małymi krokami realizuję cele, które wcześniej mnie przerastały. Tempo pracy jest dostosowane do moich indywidualnych możliwości, potrzeb, a ja czuję się w pełni akceptowana i zmotywowana do działania. Polecam serdecznie wszystkim, którzy potrzebują wsparcia.

Ania

Pani Malgosia jak przyslowie mówi spadla mi z nieba.Bylo mi źle,bardzo źle...Mieszkam na emigracji,niełatwo tutaj o kogos z branży poslugującego sie jez.polskim.Korzystalam juz wczesniej w Polsce z pomocy psychologa(jestem zdiagnozowana jako DDA),ale nigdy drogą online.Przyznam,ze mialam pewne obawy,jak to wszystko będzie wyglądac...tak na odleglość.Jednak bardzo,ale to bardzo chcialam z kims porozmawiac...Zachęciła mnie sympatyczna twarz zerkająca z profilu,ktora gdzies przypadkiem mignęla mi w sieci(nie ma przypadków;-))No i napisałam.Juz po pierwszym spotkaniu poczulam ogromną ulgę i spokój...Jakbym zrzuciła parę kilo.Poczulam,ze naprawdę jestem w dobrych rękach i z niecierpliwoscią czekalam na kolejne spotkania.P.Malgosia tak zawsze poprowadzila rozmowę,ze dowiadywalam sie o sobie wielu nowych rzeczy.Cierpliwie...bez oceniania,bez obwiniania byla cała dla mnie,dla moich trosk i problemów.Kroczek po kroczku wrócila chęć do zycia i nadzieja.To wspaniałe uczucie...Dziękuję bardzo za te wszystkie cenne rady i wskazówki.Dzięki nim podjęłam walkę.O siebie.O swoje zycie i szczęscie.Serdecznie polecam wszystkim zagubionym duszom:)

Magdalena

Do p.Małgosi zgłosiłam się w bardzo złym stanie psychicznym,ból mojej duszy był tak wielki że nie widziałam sensu dalszego życia (próby ,myśli samobójcze),czułam że jestem beznadziejna,niepotrzebna,niedobra ,bardzo smutna i nieszczęśliwa. Po pierwszym spotkaniu z p. Małgosią poczułam ogromną ulgę,pierwszy raz zostałam wysłuchana ,zrozumiana oraz zdiagnozowana (zaburzenia osobowości). Od pond roku spotykam się z p.Małgosią online co jest dla mnie bardzo wygodne,wiem że zrobiłam ogromny postęp,potrafię cieszyć się życiem,mam lepszy kontakt z bliskimi ,mam marzenia ,potrafię powiedzieć i pomyśleć o sobie coś miłego,co przed terapią było właściwie niemożliwe. Pani Małgosia jest osobą bardzo ciepłą ,otwartą godną zaufania przy której poczułam się wartościowym człowiekiem i już od pierwszego spotkania nabrałam ogromnej chęci do walku o swoją przyszłość i ,,życie" . Szczerze polecam!

Aneta

Choruję na zaburzenie obsesyjno-kompulsywne (nerwica natręctw). Do pani Małgosi trafiłam po 9 latach od pojawienia się objawów choroby, a po 5 latach leczenia u psychiatry. Co jakiś czas próbowałam wizyt u różnych psychologów, ale nie umieli mi pomóc a ja się zrażałam. Za to choroba jeszcze bardziej się rozwijała. Dopiero pani Małgosia to zmieniła i zaczęłam walczyć. Dostosowała do mnie tempo pracy, miała dobre podejście i wspólnie krok po kroku zmniejszałyśmy częstotliwość sprawdzania i oglądania (co było już dla mnie odruchem). Sprawiła, że uwierzyłam, że z czasem mogę pokonać chorobę i przestać dostosowywać do niej moje życie. Teraz potrafię wiele rzeczy zrobić sama (takich zwykłych, codziennych czynności, których wcześniej nie robiłam nawet z kimś), jestem bardziej samodzielna, mam mniej lęków, nie pojawia się panika. Wiele ciężkiej pracy za mną oraz przede mną, ale warto. Jeszcze biorę leki, ale mniej i wierzę, że uda mi się ich pozbyć. Pani Małgosia jest sympatyczną, pełną zrozumienia i umiejącą słuchać osobą. Szczerze polecam.

Monika